Informacje na nowy rok przedszkolny - wrzesień 2024

INFORMACJE NA NOWY ROK PRZEDSZKOLNY
Drodzy Rodzice,
Przypominamy, że rok przedszkolny rozpoczynamy 2.09.2024 (poniedziałek).
Wyprawkę (tzn. potrzebne materiały plastyczne dla dzieci) będziemy zamawiać dla przedszkolaków we wrześniu dlatego prosimy rodziców, aby nie kupować tych materiałów dla dzieci.
Każdy przedszkolak przynosi do przedszkola pierwszego dnia buty na zmianę, worek z ubraniami na zmianę, mały ręcznik (podpisany). Dodatkowo dzieci z grupy Przyjaciół przynoszą kocyk i poduszkę.
W pierwszym tygodniu września odbędzie się zebranie z rodzicami, na którym przekażemy pozostałe informacje dotyczące nowego roku przedszkolnego.
Bardzo prosimy, aby każdy rodzic przed przyprowadzeniem dziecka do przedszkola 2.09.2024 (poniedziałek) sprawdził głowę swojego dziecka pod kątem wszawicy. Doświadczenie podpowiada nam, że takie działania pomagają zapobiec „epidemii” wszawicy w przedszkolu.

informacja na lipiec

Drodzy Rodzice,
Przypominamy, że zgodnie z podpisanym aneksem do umowy na miesiąc lipiec przedszkole jest czynne do 26.07.2024 (piątek)!!!